Sandały MEMO

Posiadasz małe dziecko i chcesz zadbać o jego zdrowie w każdym detalu? Idealnie trafiłeś, firma Medicalo, która specjalizuje się w butach medycznych dla dzieci i dorosłych oraz różnego rodzaju stabilizatorach, poduszkach ortopedycznych oraz przyrządach do ćwiczeń. Naszym celem jest zapewnienie państwu podstaw do lepszego codziennego stylu życia. Medicalo to nie tylko firma, to także chęć pomocy innym i zapewnienie każdej osobie nowej jakości w życiu.

Podczas tworzenia naszej oferty chcieliśmy zapewnić jak największą jakość produktu, które zapewni wsparcie osiągania szybkich efektów zdrowotnych. Ceny produktów oferowanych przez naszą spółkę zostały przystosowane do zasobów pieniężnych każdego klienta. Kontakt z klientem zaczyna się od momentu zainteresowania danym produktem a kończy dopiero przy odebraniu zamówienia lub dostarczeniu wybranego produktu pod same drzwi.

Sandały MEMO z naszej najnowszej serii butów medycznych są przystosowane dla każdego dziecka. Produkowane przez nas obuwie nie tylko pozwala na profilaktykę i leczenie wad postawy u dzieci, także charakteryzują się wyjątkowym designem, który spodoba się każdej małej osobie. Wykonywane są z najbardziej trwałych materiałów i z najwyższą starannością. Buty naszej firmy zyskały ogromna popularność wśród lekarzy ortopedów, którzy polecają obuwie dla dzieci. Najnowsza technologia, która została zastosowana w podeszwie buta pozwala monitorować rodzicom i lekarzowi stan stopy i reagować na wszelkie niepokojące objawy i wady. Na ich podeszwie zostało zamontowanych sześć bieżników, ich ścieranie pozwala na zdiagnozowanie stanu stopy dziecka.

Sandały MEMO wykonane są z naturalnej koziej skóry, która została zastosowana przy produkcji tego rodzaju butów. Sposób wykonanie jest wielką zaletą w ich codziennym używaniu, ponieważ sprawia ona wyjątkowy komfort ich noszenia, dostosowuje się do kształtu stopy w trakcie ich użytkowania. Bardzo dużym plusem zastosowanej skóry jest zabezpieczenie buta przed wilgocią, dzięki prawidłowemu ustawieniu cholewki podczas montażu buta wraz z zastosowaniem nowoczesnej technologii V-Tech. Wymienione zalety spowodowały przyznanie wielu nagród naszej firmie oraz zaakceptowanie naszych produktów przez Centrum Zdrowia Dziecka, które używa naszych butów w wielu klinikach w całej Polsce. Ceny naszych butów z wykorzystaniem najnowszej technologii zaczynają się już od 234,00 złotych (Buty ortopedyczne dla dzieci MEMO APOLLO 3DA)

Wieloletnia praca i zaangażowanie naszej ekipy zbiera owoce, jednym z nich jest seria butów (sandały MEMO) dostępnych w naszym sklepie internetowym.